Pakkumised

Külasta Kolleri Auto ja Kindlustus OÜ bürood Eedeni Keskuse I korrusel ja sõlmi reisikindlustus enne 17.11.2019, saad kaasa tasuta pagasikindlustuse lisakaitse 300 euro väärtuses!

Kolleri Auto ja Kindlustus OÜ on PZU Kindlustuse volitatud edasimüüja. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Tutvu tingimustega ja pea nõu spetsialistiga (+372) 5192 6292 või agnes@kolleriauto.ee

Italyna King

Kooliaasta algab soodsalt! Tartu Eedeni keskuse O’Learyses nüüd kogu menüü kolmandiku võrra soodsam!
Tule proovi meie maitsvaid eelroogi, burgereid, salateid, pearoogi ja magustoite nüüd soodsama hinnaga! Loomulikult on paljud joogid ka nüüd palju soodsama hinnaga. Vaata menüüd https://olearys.ee/eeden/food/

Marjaselt pöörane sügistorm sinu lemmik Boostis!

Oktoobrikuus on võimalus katsetada kõikvõimalike puuviljade, köögiviljade, marjade ja buusteritega, et muuta oma päevane vitamiini ja mineraalainete kogus maksimaalselt tervislikuks ning eriti maitsvaks.

Kaitse oma silmi ning silmapõhjasid kahjuliku sinise UV valguse eest!
Kui tunned, et Sinu silmad on peale pikka tööpäeva tundlikud, ning väsinud võib põhjus olla just prilliklaasi katte valikus. Blue UV klaas kaitseb silmi ning tagab selle, et nad ei väsi ka peale kõige pikemat tööpäeva.

Hingav 4 cm Ecocell® vahust Dormeo Silver Plus kattemadrats kolme mugavustsooniga toetab hästi ja on väga mugav. Töötlus Silver Plus tagab antibakteriaalse, lõhnade ja tolmulestade vastase kaitse. Parandage oma une kvaliteeti mügarlikul diivanil, lahtitõmmataval voodiosal või muul ebamugaval magamisasemel.

2D filmid – 2€

3D filmid – 3€

Too oma vanad rõivad H&Mi ja saad 10% soodustust

Taaskasutus on meile oluline. Seetõttu saab meie kauplusesse aastaringselt tuua vanu rõivaid ja tekstiile, mis lähevad ümbertöötlemisse. Iga kotitäie tekstiili eest kingime ühe -10% kupongi, mis kehtib ühele täishinnaga tootele.

COPYRIGHT EEDENI KESKUS 2018 - 2019 ©

Greaton CMS